O CFD ARCHIWUM PROGRAM DOM W TRZEBINI Do medytacji   

NOWA JAKOŚĆ ŻYCIA  Przyjrzyj się swojej wierze! 2-4 czerwca 2017 ...


Przyjrzyj się swojej wierze!
SZKOŁA KIEROWNICTWA DUCHOWEGO
2-4 czerwca 2017

 

W dniach 2-4 czerwca 2017 r. odbędzie się sesja formacyjna: „Przyjrzyj się swojej wierze!”. Spotkanie w ramach Szkoły Kierownictwa Duchowego poprowadzi Wojciech Giertych OP - teolog Domu Papieskiego, wykładowca teologii moralnej.

 


zdjęcie wykonane w czasie sesji „Jak rozwijać wrażliwość moralną” (2011 r.)

 

OPIS BIEŻĄCEGO SPOTKANIA:
Wiara jest darem łaski, który otrzymaliśmy w chwili przyjęcia chrztu świętego. Co z tym darem zrobiliśmy? Czy go używamy? Czy go rozwijamy? A może zagrzebaliśmy go głęboko w psychice albo zastąpiliśmy własnymi pomysłami i ambicjami, skutkiem czego łaska wiary nie bardzo potrafi „się przebić” do prawdziwego życia?

Sesje Szkoły Kierownictwa Duchowego przeżywane są w klimacie pustyni, ciszy i medytacji. Uczestnicy wprowadzani są w modlitwę egzystencjalną i rozeznawanie duchowe. Mają możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i indywidualnej rozmowy z kierownikiem duchowym.

 


 

O. Wojciech Giertych jest dominikaninem. Od 2005 r. pełni posługę teologa Domu Papieskiego. W naszym domu w ramach Szkoły Kierownictwa Duchowego prowadził sesję „Jak rozwijać wrażliwość duchową i moralną?” (6-8 V 2011).


Polecamy salwatoriańskie
Studio Katolik 
www.sklep.katolik.tv

KONTAKT ZGŁOSZENIE
Copyright - CFD.Salwatorianie.pl