O CFD ARCHIWUM PROGRAM DOM W TRZEBINI Do medytacji   

NOWA JAKOŚĆ ŻYCIA  Biblioteka CFD
„Sanar el corazón”. Droga uzdrowienia serca
W języku hiszpańskim ukazała się książka ks. Krzysztofa Wonsa SDS pt. „Sanar el corazón. Escucha de la Palabra y acompañamiento espiritual”, przełożona już na język francuski.
  

Mamy swoistą trylogię: „Po prostu lectio divina na niedziele i święta”

Po prostu lectio divina na niedziele i święta. Rok A (książka) - Ryszard Stankiewicz SDS
Książka „Po prostu lectio divina na niedziele i święta. Rok A” autorstwa ks. Ryszarda Stankiewicza SDS to trzecia część niedzielnych rozważań słowa Bożego, którymi duszpasterz CFD dzielił się w ubiegłych latach za pośrednictwem internetu.

Przewodnik po Rekolekcjach Lectio Divina. Zeszyt 3 - Amedeo Cencini FdCC, Krzysztof Wons SDS
Trzeci zeszyt „Przewodnika” zawiera konferencje Amedeo Cencini FdCC „Miecz obosieczny: wymiar ludzki i duchowy w modlitwie Słowem” oraz tekst Krzysztofa Wonsa SDS „Towarzyszenie w przełomowych momentach rekolekcji ze św. Mateuszem”.

„Повірити Ісусові”. Rekolekcje ze św. Markiem w języku ukraińskim
W październiku 2016 r. ukazał się ukraiński przekład książki ks. Krzysztofa Wonsa SDS „Uwierzyć Jezusowi. Rekolekcje ze św. Markiem” (Winnica 2016).

Жити Божим словом щодня (książka) - Krzysztof Wons SDS
W 2016 r. ukazała się na Ukrainie publikacja „Жити Божим словом щодня” - tłumaczenie książki Krzysztofa Wonsa SDS „Jak żyć Słowem Bożym na co dzień?”.
 

Gdy Bóg przychodzi w ciemnościach (książka) - Krzysztof Wons SDS
KSIĄŻKA JUŻ DOSTĘPNA

Po prostu lectio divina na niedziele i święta. Rok C (książka) - Ryszard Stankiewicz SDS
Drugi tom rozważań słowa Bożego, którymi duszpasterz krakowskiego CFD dzielił się w ubiegłych latach za pośrednictwem internetu. «W moim życiu nic nie może się dziać poza Słowem, jedynie w ścisłej współpracy z nim. Wszystko, co jest na świecie, czyli całe stworzenie, żyje dzięki Słowu, przez Słowo. Ale to za mało. Muszę żyć także dla Słowa, pozwalać, aby ono codziennie stwarzało mnie niejako na nowo» - zachęca autor.

Przewodnik po Rekolekcjach Lectio Divina. Zeszyt 2 - Innocenzo Gargano OSBCam., Krzysztof Wons SDS
Drugi zeszyt „Przewodnika po Rekolekcjach Lectio Divina” zawiera przede wszystkim konferencje Innocenzo Gargano OSBCam. „Proste wprowadzenie w praktyke lectio divina” oraz Krzysztofa Wonsa SDS „Towarzyszenie w przełomowych momentach rekolekcji ze św. Markiem”. Dodatek stanowią dwa teksty włoskiego kameduły.

Umiłowany. Rekolekcje z umiłowanym uczniem (książka) - ks. Krzysztof Wons SDS
Umiłowany uczeń Jezusa, który spoczął na Jego łonie, położył głowę na Jego piersi i słuchał bicia Jego serca, które całe zanurzone jest w Ojcu, „poruszane” miłością Ducha Świętego. Kolejne zaproszenie ks. Krzysztofa Wonsa SDS do przeżycia rekolekcji w dynamice lectio divina, tym razem umiłowanym uczniem Jezusa.

[1] [2] [3]  następne
KONTAKT ZGŁOSZENIE
Copyright - CFD.Salwatorianie.pl