O CFD ARCHIWUM PROGRAM DOM W TRZEBINI Do medytacji   

NOWA JAKOŚĆ ŻYCIA  Zeszyty Formacji Duchowej
Zeszyty Formacji Duchowej w 2018 roku - tematyka i warunki prenumeraty
Autorami „Zeszytów Formacji Duchowej” w 2018 r. są Amedeo Cencini FdCC (78), Stanisław Morgalla SJ (79), ks. Wojciech Węgrzyniak (80) i Piotr Szyrszeń SDS (81).

Przewodnik po Rekolekcjach Lectio Divina. Zeszyt 4 - abp Grzegorz Ryś, Krzysztof Wons SDS

Zeszyty Formacji Duchowej nr 77: W duchu i przyjaźni - ks. Krzysztof Grzywocz
W 77. numerze ZFD publikujemy treści, którymi ks. Krzysztof Grzywocz podzielił się z uczestnikami sesji w CFD w Krakowie pt. „W duchu i przyjaźni” (10-12 X 2014).

ZFD 24: Jak przeżyć stratę? - ks. Krzysztof Grzywocz
Dzielimy się tekstem artykułu ks. Krzysztofa Grzywocza pt. „Jak przeżyć stratę?”, który został opublikowany w Zeszytach Formacji Duchowej nr 24 – „Śmierć” – z 2004 r.

Zeszyty Formacji Duchowej nr 76: Kryzys - godzina Boga - Amedeo Cencini FdCC
W 76. numerze ZFD publikujemy treści, którymi Amedeo Cencini FdCC podzielił się z uczestnikami sesji w CFD w Krakowie pt. „Kryzys – godzina Boga” (4-6 X 2016).

Zeszyty Formacji Duchowej nr 75: Hiob. Księga nadziei - bp G. Ryś
75. numer ZFD zawiera zapis konferencji bpa Grzegorza Rysia z sesji biblijnej „Hiob - Księga nadziei” (30 IX -2 X 2016). Dołączono teksty homilii i odpowiedzi na pytania uczestników.

Zeszyty Formacji Duchowej nr 74 - Miłosierni jak Ojciec - Innocenzo Gargano OSBCam.
74. numer ZFD to owoc sesji, która w Roku Jubileuszu Miłosierdzia (27-29 stycznia 2016) odbyła się w CFD w Krakowie. Zawiera lectio divina do sześciu wybranych perykop ewangelicznych, które papież Franciszek cytował w bulli Misericordiae Vultus.
 

Przewodnik po Rekolekcjach Lectio Divina. Zeszyt 3 - Amedeo Cencini FdCC, Krzysztof Wons SDS
Trzeci zeszyt „Przewodnika” zawiera konferencje Amedeo Cencini FdCC „Miecz obosieczny: wymiar ludzki i duchowy w modlitwie Słowem” oraz tekst Krzysztofa Wonsa SDS „Towarzyszenie w przełomowych momentach rekolekcji ze św. Mateuszem”.

Zeszyty Formacji Duchowej w 2017 roku - tematyka i warunki prenumeraty
Autorami przyszłorocznych „Zeszytów Formacji Duchowej” są Innocenzo Gargano OSBCam. (74), bp Grzegorz Ryś (75), Amedeo Cencini FdCC (76) i ks. Krzysztof Grzywocz (77).

Zeszyty Formacji Duchowej nr 73 - Bliskość, która leczy - Bogusław Szpakowski SAC
Treści, które zawiera 73. numer ZFD, autor przygotował również z myślą o uczestnikach sesji, która odbędzie się w CFD w Krakowie w dniach 7-9 października 2016 r.

[1] [2] [3]  następne
KONTAKT ZGŁOSZENIE
Copyright - CFD.Salwatorianie.pl