O CFD ARCHIWUM PROGRAM DOM W TRZEBINI Do medytacji   

NOWA JAKOŚĆ ŻYCIA  Ojciec Jordan
Rok Ojca Jordana w Krakowie - zapowiedź - 8 lutego 2018
W Roku Ojca Jordana każdego ósmego dnia miesiąca zapraszamy na Mszę świętą z homilią i konferencję do kościoła przy ul. św. Jacka 16. Najbliższe spotkanie: 8 II 2018 (czw.).

Rok Ojca Jordana w Krakowie - zapowiedź - 8 stycznia 2018
W Roku Ojca Jordana każdego ósmego dnia miesiąca zapraszamy na Mszę świętą z homilią i konferencję do kościoła przy ul. św. Jacka 16. Najbliższe spotkanie, 8 I 2018 (pon).

Rok Ojca Jordana w Krakowie - konferencja, 8 grudnia 2017
„Ojciec o MARYJNYM sercu” - nagranie i tekst konferencji ks. Krzysztofa Wonsa SDS nt. duchowości założyciela salwatorianów/ek (Kraków, 8 XII 2017).

Rok Ojca Jordana w Krakowie - homilia, 8 grudnia 2017
„Niepokalana – pierwsze odkupione Miejsce na ziemi” - nagranie i tekst homilii ks. Henryka Łodziany SDS w kościele pw. Boskiego Zbawiciela w Krakowie (8 XII 2017).

Rok Ojca Jordana w Krakowie - zapowiedź - 8 grudnia 2017
W Roku Ojca Jordana każdego ósmego dnia miesiąca zapraszamy na Mszę świętą z homilią i konferencję do kościoła przy ul. św. Jacka 16. W piątek, 8 grudnia 2017 r., homilię wygłosi Henryk Łodziana SDS, a konferencję „Ojciec o MARYJNYM sercu” - Krzysztof Wons SDS.

Rok Ojca Jordana w Krakowie - homilia, 8 listopada 2017
„Bądźcie… naśladowcami i uczniami Ukrzyżowanego!” - homilia wygłoszona przez ks. Piotra Szyrszenia SDS w kościele pw. Boskiego Zbawiciela w Krakowie (8 XI 2017).

Bądź wielki przed Bogiem! Powstaje film o Ojcu Jordanie
Studio Katolik rozpoczęło prace nad filmem o ojcu Franciszku Jordanie (1848-1918), założycielu salwatorianów/ek. O tej inicjatywie mówi przełożony generalny M. Zonta SDS.

Rok Ojca Jordana w Krakowie na Zakrzówku - zapowiedź
W Roku Ojca Jordana każdego ósmego dnia miesiąca zapraszamy na Mszę świętą z homilią, a od grudnia także z konferencją po Mszy św.,  do kościoła przy ul. św. Jacka 16.

16 czerwca - dzień urodzin Franciszka M. od Krzyża Jordana
W 1. dzień oktawy Bożego Ciała przypominamy myśl naszego założyciela: „Więcej przezwyciężania siebie, zwłaszcza wieczorem! Częściej być sam na sam z Bogiem; częściej przebywać samotnie przed tabernakulum, oderwany od wszystkiego!”.

Akta procesu w sprawie domniemanego cudu już w Rzymie
12 sierpnia 2016 r. w Jundiaí w Brazylii zakończył się diecezjalny etap procesu w sprawie domniemanego cudu przez wstawiennictwo o. Franciszka Marii od Krzyża Jordana.

[1] [2]  następne
KONTAKT ZGŁOSZENIE
Copyright - CFD.Salwatorianie.pl