O CFD ARCHIWUM PROGRAM DOM W TRZEBINI Do medytacji   

NOWA JAKOŚĆ ŻYCIA  Nie przypuszczałem, że potrafię tak milczeć, modlić się… ...


Nie przypuszczałem, że potrafię
tak milczeć, modlić się…

 

Na wstępie pragnę napisać, że do Szkoły zgłosiłem się sam. To była moja dobrowolna decyzja, poparta później przez przełożonych. Oczywiście, nie żałuję tej decyzji. Więcej, jestem ogromnie wdzięczny Bogu i Wam, że mogłem na nowo przez Pismo Św. i swoją cielesność spojrzeć na siebie. Dodatkowo moje spojrzenie budowały wykłady głoszone przez ludzi do tego kompetentnie przygotowanych.

Pragnę szczególnie podziękować za czas
REKOLEKCJI.
 
Nauczony różnymi doświadczeniami podchodziłem do nich trochę z dystansem. Było wiele „przeciw”. Niemniej atmosfera, jaką stworzyliście, a potem podpowiedzi i ta delikatność zupełnie mnie „rozłożyły” (oczywiście w sensie pozytywnym).

Muszę napisać, że nigdy nie przypuszczałem, że potrafię tak milczeć, modlić się, medytować i oderwać się od codzienności, jak to miało tu miejsce. Ważne jest, że ja nie zmuszałem się do niczego. To po prostu wypływało, wynikało. To sprawiło, że później zapragnąłem ciszy, lektury! To sprawia, że już planuję u Was odbyć kolejną serię rekolekcji (ale nie w tym roku).

Proszę mi wybaczyć, że nie będę się rozpisywał dalej, ale papier i tak nie wyrazi tego, co jest w sercu. Jeszcze raz dziękuję z całego serca i mówię: „Tak TRZYMAJCIE!!!”.


ks. Lucjusz
Szkoła Wychowawców WSD 2009-2011
KONTAKT ZGŁOSZENIE
Copyright - CFD.Salwatorianie.pl