O CFD ARCHIWUM PROGRAM DOM W TRZEBINI Do medytacji   

NOWA JAKOŚĆ ŻYCIA  Spotkanie z Jezusem przy studni 6-8 marca 2018 ...


Spotkanie z Jezusem przy studni
BIBLIODRAMA - WARSZTATY
6-8 marca 2018*

 

Spotkanie i rozmowa z Jezusem stały się dla Samarytanki początkiem nowego sposobu patrzenia na własne życie, otworzyły jej nowe perspektywy. Jezus pragnie wejść w jej zranione życie i zaspokoić obecne w niej doskwierające pragnienie miłości. Dzieli się z nią swoim pragnieniem i objawia to, kim jest. Bibliodrama da okazję, by doświadczyć możliwości spojrzenia na siebie w nowy sposób, przyjrzeć się swoim pragnieniom, wsłuchać się w pragnienie Boga i „w duchu i prawdzie” pozwolić, by Jezus pomógł nam poznać to, kim dla nas jest.

PROWADZĄ:
ks. Tomasz Knop - teolog duchowości, wykładowca, kierownik duchowy, rekolekcjonista, bibliodramatysta, psychodramatysta, psychoterapeuta [więcej]; Małgorzata Zasępa - lekarz psychiatra, wykładowca, bibliodramatystka, psychodramatystka [więcej].

 

=== === ===

Uwaga! Spotkanie trwa od 6 do 8 marca 2018 r., tj. od wtorku do czwartku.

Uwaga! Przyjęcie na sesje warsztatowe dokonuje się na podstawie przesłanej karty zgłoszenia oraz zadatku ofiary zrealizowanej przekazem pocztowym lub przelewem na konto: PKO BP II/O Kraków 55 1020 2906 0000 1102 0107 9342. Osoby korzystające z posiłków i noclegów – zadatek 100 zł; osoby niekorzystające z posiłków i noclegów – zadatek 50 zł. W przypadku rezygnacji z sesji nie przewiduje się zwrotu zadatku.

możliwość przesyłania zgłoszeń na bibliodramę
„Spotkanie z Jezusem przy studni”
– od 4 września 2017 roku –

=== === ===

 

Bibliodrama jest procesem interakcji między Słowem Bożym a grupą osób, w którym próbuje się zintegrować przekaz biblijny z osobistymi doświadczeniami. Celem jest pogłębione rozumienie Biblii oraz doświadczenie religijne na bazie identyfikacji uczestników z postaciami i sytuacjami biblijnymi [więcej nt. bibliodramy].

O warsztatach metodą bibliodramy
z ks. dr Tomaszem Knopem rozmawia Anna Przewoźnik

W naszym domu warsztaty bibliodramy odbyły się już trzykrotnie: „Jezus i kobieta” (19-21 kwietnia 2016), „Jezus i Jego uczeń” (23-25 września 2016) i „O Bogu, który szuka człowieka” (13-15 marca 2017). W bieżącym roku przewidziane jest spotkanie: „Zamieniłeś w taniec mój żałobny lament...” (2-4 października 2017), które poprowadzą ks. Tomasz Knop i Małgorzata Zasępa.

KONTAKT ZGŁOSZENIE
Copyright - CFD.Salwatorianie.pl