O CFD ARCHIWUM PROGRAM DOM W TRZEBINI Do medytacji   

NOWA JAKOŚĆ ŻYCIA  Offenbach nad Menem: rekolekcje biblijne ...


Biblio, ojczyzno moja
REKOLEKCJE BIBLIJNE
Offenbach nad Menem, 21-24 września 2017

 

W dniach 21-24 września 2017 roku Polska Misja Katolicka w Offenbach nad Menem (Niemcy) organizuje rekolekcje biblijne pt. „Biblio, ojczyzno moja”, które prowadzi ks. Joachim Stencel SDS - duszpasterz Centrum Formacji Duchowej w Krakowie.

„Pragnę w tych rozważaniach zaprosić każdego do odkrycia w Słowie Bożym swojej Ojczyzny, swoich korzeni, swojego imienia, więzi z Bogiem i swojego przeznaczenia” – zaprasza salwatorianin z Krakowa. „To Słowo, które zostawił nam Bóg jest słowem żywym, pełnym mocy i miłości. Słowem, które prowadzi każdego do pełni życia. Ale aby tak się stało, trzeba nam je przyjąć i pozwolić mu zadomowić się. Potrzeba więc więzi ze Słowem, które stało się ciałem i zamieszkało między nami. Tam, gdzie ta więź jest pielęgnowana, tam każdy zaczyna się doświadczać Domu Życia a gdzie jest Dom, tam zaczynamy odkrywać prawdziwą Ojczyznę” – mówi duszpasterz CFD.

W programie w dni powszednie i w niedzielę zaplanowano Msze święte z homilią, jak również katechezy biblijne. Uczestnicy rekolekcji mogą skorzystać ze spowiedzi św., a w sobotę, 23 września, przewidziano także możliwość osobistej rozmowy z księdzem rekolekcjonistą. Również w sobotę, w godzinach 14.00-16-30 ks. Stencel przeprowadzi katechezę biblijną w Polskiej Misji Katolickiej we Frankfurcie.

KONTAKT ZGŁOSZENIE
Copyright - CFD.Salwatorianie.pl