O CFD ARCHIWUM PROGRAM DOM W TRZEBINI Do medytacji   

  Świadectwo: Tęsknię za wierzącym mężem ...


Tęsknię za wierzącym mężem

 

Wróciłam z sesji Szkoły Modlitwy Słowem Bożym „Jak żyć Słowem Bożym na co dzień?” wypełniona Bożą czułością, dobrocią, aby dawać… (to nie pierwsze moje spotkanie z Bogiem w rekolekcjach ciszy). W domu zastałam męża z problemami zdrowotnymi, z podejrzeniem nowotworu.

Każde słowo Biblii stało się czytelne w moim życiu. Począwszy od słowa, które towarzyszyło mi podczas sesji, aby wprowadzić Jezusa do mojego domu. Potem nawrócenie Szawła (wyszłam za mąż za człowieka niewierzącego, trwamy w małżeństwie 24 lata). Działalność ewangelizacyjna św. Pawła. Od lat słyszałam, że najpierw muszę nawrócić siebie. Uwierzyłam, że to prawda. Dziś wiem, że nawrócenie to proces, a Jezus mówi: „Przeprawmy się na drugą stronę” (Mt 4, 35b). Na drugiej stronie szaleje burza i sztorm. I słowo: „Czemu się boicie? Wciąż jeszcze nie wierzycie” (Mk 4, 40b). Poprosiłam męża o towarzyszenie mi i córce w modlitwie Koronką do Bożego Miłosierdzia. Zgodził się.

Proszę, aby Jezus schował mnie w sercu, abym była wsparciem dla męża, abym nie czuła się tak bardzo opuszczona przez Boga; proszę o nawrócenie dla mojego męża, 

Abyśmy z Bożym słowem budzili się rano,
Z Bożym słowem przebywali za dnia,
Trwali z Nim we śnie,
By znów obudziło nas rano,
Abyśmy ujrzeli siebie oczami Boga, nie bali się przejrzeć w Jego miłosierdziu
Z pragnieniem pozostania z Nim na zawsze,
Narodzili się na nowo.

 

N.N.
„Jak żyć słowem Bożym na co dzień?”
19-21 stycznia 2018

  

Jak żyć Słowem Bożym na co dzień?
SZKOŁA MODLITWY SŁOWEM BOŻYM
19-21 stycznia 2018
PROWADZIŁ: Krzysztof Wons SDS
- info >>>. - homilie >>>. nagrania >>>. książka >>>.

KONTAKT ZGŁOSZENIEPOLITYKA PRYWATNOSCI
Copyright - CFD.Salwatorianie.pl