O CFD ARCHIWUM PROGRAM DOM W TRZEBINI Do medytacji   

  Jak żyć Słowem Bożym na co dzień? 25-27 stycznia 2019


Jak żyć Słowem Bożym na co dzień?
SZKOŁA MODLITWY SŁOWEM BOŻYM
25-27 stycznia 2019

 

W dniach 25-27 stycznia 2019 r. odbędzie się sesja Szkoły Modlitwy Słowem Bożym: „Jak żyć Słowem Bożym na co dzień?”. Spotkanie poprowadzi Krzysztof Wons SDS - dyrektor Centrum Formacji Duchowej w Krakowie, kierownik duchowy i rekolekcjonista, wykładowca teologii duchowości.

Sesja przeznaczona jest dla osób, które pragną pogłębić praktykę osobistej modlitwy słowem Bożym. Uczestnicy będą wprowadzeni w metodę modlitwy słowem Bożym w codzienności. Zostanie zaproponowana konkretna forma ćwiczeń na cały rok do indywidualnej pracy duchowej w świetle słowa Bożego.

 

możliwość udziału w sesji już tylko jako osoba dochodząca
o możliwość pełnego udziału można pytać 22/23 stycznia 2019

 

Sesje Szkoły Modlitwy Słowem Bożym przeżywane są w klimacie pustyni, ciszy i medytacji. Uczestnicy wprowadzani są w modlitwę Słowem Bożym; mają możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i z indywidualnej rozmowy z kierownikiem duchowym.

=== === ===

=== === ===

Powyżej nagrania konferencji wygłoszonych przez Krzysztofa Wonsa SDS na zakończenie sesji „Jak żyć słowem Bożym na co dzień” (19-21 I 2018) i „Jezus i przyjaciele z Betanii. LD z Marią, Martą i Łazarzem” (30 XI - 2 XII 2018).


„Na głębinach Słowa” - sesje Szkoły Modlitwy Słowem Bożym
prowadzone przez Krzysztofa Wonsa SDS (CFD Kraków 1997-2017)

KONTAKT ZGŁOSZENIEPOLITYKA PRYWATNOSCI
Copyright - CFD.Salwatorianie.pl