O CFD AKTUALNOSCI PROGRAM KONTAKT DOM W TRZEBINI Słowo na jutro   Do medytacji   

  „Dom nie tylko mój… może się stać również waszym ...


„Dom nie tylko mój… może się stać również waszym domem”

 

Drodzy, rozpoczęła się rozbudowa Centrum Formacji Duchowej w Krakowie. Angażuję się w trud tej pracy, ponieważ myślę o Centrum jak o własnym domu.

Jestem związany z tym domem od 17 lat. Tu zrozumiałem, co to znaczy, że zostałem odkupiony, kim jest Ukrzyżowany, który mnie odkupił i kim jestem dla Niego. Tu doświadczałem Kościoła jako wspólnoty, którą zgromadził Zbawiciel i tu dzieliłem się z Kościołem swoją wiarą, doświadczaniem i nadzieją. Tu doświadczałem obecności biskupów jako ojców i braci. W tym miejscu Pan odzierał mnie z iluzji, złudzeń, magicznego myślenia, agresji i natychmiast zalewał oliwą rany, które po tej operacji powstawały. Tu Słowo odkrywało przede mną mój grzech i tu byłem z niego ratowany, ocalany i leczony.

To jest dom, za którym tęskniłem i uciekałem od niego, czułem się jak w niebie i trzaskałem w nim drzwiami, gdy nie mogłem pogodzić się z tym, co musiałem stracić, aby pójść za Panem. Jest to dom, w którym byłem kochany, akceptowany, przyjmowany, w którym walczyłem, w którym przegrywałem i w którym Jezus zwyciężał. Tu poznałem ciszę po walce, której głębi i pokoju nie da się opisać. Jest to dom nie tylko mój, ale także sześćdziesięciu tysięcy moich Sióstr i Braci, którzy przeżyli w nim osobiste doświadczenie mocy Słowa. To dom otwarty, który może się stać również Waszym domem.

Każdy grosz ofiarowany na rozbudowę, będzie budował ten dom, a Wy będziecie mogli o nim myśleć: „mój dom, mam dom” i przyjechać tu do siebie :-)

ks. Jarosław Klimczyk CRL

 


 


www.cfd.sds.pl/rozbudowa

ZGŁOSZENIEPOLITYKA PRYWATNOSCI
Copyright - CFD.Salwatorianie.pl