O CFD AKTUALNOSCI PROGRAM KONTAKT DOM W TRZEBINI Do medytacji   

  „Dom nie tylko mój… może się stać również waszym ...


„Dom nie tylko mój… może się stać również waszym domem”

 

Drodzy, rozpoczęła się rozbudowa Centrum Formacji Duchowej w Krakowie. Angażuję się w trud tej pracy, ponieważ myślę o Centrum jak o własnym domu.

Jestem związany z tym domem od 17 lat. Tu zrozumiałem, co to znaczy, że zostałem odkupiony, kim jest Ukrzyżowany, który mnie odkupił i kim jestem dla Niego. Tu doświadczałem Kościoła jako wspólnoty, którą zgromadził Zbawiciel i tu dzieliłem się z Kościołem swoją wiarą, doświadczaniem i nadzieją. Tu doświadczałem obecności biskupów jako ojców i braci. W tym miejscu Pan odzierał mnie z iluzji, złudzeń, magicznego myślenia, agresji i natychmiast zalewał oliwą rany, które po tej operacji powstawały. Tu Słowo odkrywało przede mną mój grzech i tu byłem z niego ratowany, ocalany i leczony.

To jest dom, za którym tęskniłem i uciekałem od niego, czułem się jak w niebie i trzaskałem w nim drzwiami, gdy nie mogłem pogodzić się z tym, co musiałem stracić, aby pójść za Panem. Jest to dom, w którym byłem kochany, akceptowany, przyjmowany, w którym walczyłem, w którym przegrywałem i w którym Jezus zwyciężał. Tu poznałem ciszę po walce, której głębi i pokoju nie da się opisać. Jest to dom nie tylko mój, ale także sześćdziesięciu tysięcy moich Sióstr i Braci, którzy przeżyli w nim osobiste doświadczenie mocy Słowa. To dom otwarty, który może się stać również Waszym domem.

Każdy grosz ofiarowany na rozbudowę, będzie budował ten dom, a Wy będziecie mogli o nim myśleć: „mój dom, mam dom” i przyjechać tu do siebie :-)

ks. Jarosław Klimczyk CRL

 


 


www.cfd.sds.pl/rozbudowa

ZGŁOSZENIEPOLITYKA PRYWATNOSCI
Copyright - CFD.Salwatorianie.pl