O CFD AKTUALNOSCI PROGRAM KONTAKT DOM W TRZEBINI Do medytacji   

  Poznawanie siebie w świetle słowa Bożego [materiały-publikacj ...


Poznawanie siebie w świetle słowa Bożego
[MATERIAŁY-PUBLIKACJE]

SZKOŁA MODLITWY SŁOWEM BOŻYM
3-5 kwietnia 2020

 

W dniach 3-5 kwietnia 2020 roku proponujemy przeżycie online sesji „Poznawanie siebie w świetle słowa Bożego”. Spotkanie w ramach Szkoły Modlitwy Słowem Bożym prowadzi Krzysztof Wons SDS - dyrektor Centrum Formacji Duchowej w Krakowie, kierownik duchowy i rekolekcjonista, wykładowca teologii duchowości.

W modlitwie słowem Bożym i osobistej refleksji może pomóc broszura przygotowana przez prowadzącego spotkanie ks. Krzysztofa Wonsa SDS.

POMOC W MODLITWIE [BROSZURA]

 

Do treści, którymi prowadzący dzieli się w czasie konferencji, można wrócić korzystając z publikacji książkowej i nagrań wydanych przez Wydawnictwo SALWATOR (www.salwator.com) oraz Studio Katolik (www.sklep.katolik.tv).

Książka „Poznawanie siebie...” została przetłumaczona na język słowacki: „Bol stratený a našiel sa. Poznávanie seba vo svetle Božieho slova” (Vydavateľstvo Misionár, Michalovce 2008 - www.misionar.eu) i chorwacki: „Upoznavanje sebe u svjetlu Božje Riječi” (Družba Misionara Krvi Kristove, Zagreb 2017 - www.cpps.hr).

W sesję formacyjną, przeżywaną regularnie od ponad dwudziestu lat w krakowskim CFD w dni poprzedzające Niedzielę Palmową (Meki Pańskiej), wpisuje się również nabożeństwo Drogi Krzyżowej: „Uzdrowienie przez Drogę Krzyżową”.

 

Tu znajdziesz wszystkie konferencje z sesji online w dniach 3-5 kwietnia 2020:

ZGŁOSZENIEPOLITYKA PRYWATNOSCI
Copyright - CFD.Salwatorianie.pl