O CFD AKTUALNOSCI PROGRAM KONTAKT DOM W TRZEBINI Słowo na jutro  Do medytacji   

  „Jeśli Bóg z nami, któż przeciwko nam?” (Rz 8) 27 ...


„Jeśli Bóg z nami, któż przeciwko nam?”.
List do Rzymian, rozdział 8

SZKOŁA BIBLIJNA
27-29 sierpnia 2021

 

W Liście do Rzymian słyszymy hymn św. Pawła o Bogu, który zawsze jest po stronie człowieka. Paweł pisze o tym, czego sam doświadczył. Odkąd dał się pokonać przez Światłość – Jezusa i stanął po Jego stronie, z człowieka ślepego stał się widzącym; zobaczył i przekonał się, że Bóg jest zawsze po jego stronie. „Jeśli Bóg z nami, któż przeciwko nam?” – oto synteza wiary człowieka nawróconego, który jest pewny, że u jego boku jest Bóg. Z Jego obecności czerpie siłę i nadzieję. Uczestnicy sesji będą zaproszeni do modlitwy wersetami Listu do Rzymian, aby w świetle słowa Bożego pogłębić osobiste doświadczenie wiary w Boga Adwokata, Goela, Parakleta.

 
PROWADZI: abp Grzegorz Ryś - metropolita łódzki, przewodniczący Zespołu ds. Nowej Ewangelizacji przy Konferencji Episkopatu Polski, rekolekcjonista.

 

=== === ===

BRAK MIEJSC [aktualizacja: 11-01-2021]
[o możliwość udziału można pytać po 01-08-2021]

 

Sesje Szkoły Biblijnej przeżywane są w klimacie pustyni, ciszy i modlitwy osobistej. Uczestnicy są wprowadzani w teologiczne bogactwo i medytację wybranej księgi biblijnej w kontekście własnej historii życia. Mają możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i indywidualnej rozmowy z kierownikiem duchowym.

=== === ===

 

0  
 
  

 

0

ZGŁOSZENIEPOLITYKA PRYWATNOSCI
Copyright - CFD.Salwatorianie.pl