O CFD ARCHIWUM PROGRAM DOM W TRZEBINI Do medytacji   

NOWA JAKOŚĆ ŻYCIA  "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli" ...


s. Natalia SSNMP

"Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

    W swoim życiu często doświadczam, że Pan daje mi to, czego tak naprawdę w głębi duszy pragnę. To On Jedyny zna tajniki mego serca i małymi kroczkami spełnia je.

    Decyzja o uczestnictwie w Szkole Formatorek była dla mnie wielką radością. Zrodziła się we mnie nadzieja, że coś się we mnie zmieni.

    W codziennym życiu odczuwałam trudności w zrozumieniu moich współsióstr, tak trudno było mi je zaakceptować. Brakowało mi cierpliwości, wyrozumiałości. W tym wszystkim zobaczyłam, że tak naprawdę to najtrudniej jest zrozumieć i przyjąć samą siebie.

    Dwa lata Szkoły to dla mnie czas zmagania z samą sobą na modlitwie Słowem Bożym, a w szczególny sposób na warsztatach. Przyjąć prawdę o sobie nie było łatwo, cała moja natura broniła się. Trwając na modlitwie przed Panem doświadczałam Jego miłości. Pan nie brzydził się mną, a odczułam, że kocha mnie taką, jaką jestem.

    To, czego doświadczyłam w Szkole, próbuje wprowadzić w swoje życie. Choć nie jest to łatwe, z trudem uczę się wyrażać swoje uczucia, nazywać je, a przede wszystkim nie wstydzić się ich.

    Dziękuję Bogu, że daje mi siłę wyjaśniać problemy, szczerze rozmawiać, czyni mnie otwartą na zrozumienie innych. Wspólne przebywanie w Szkole było dla mnie wzajemnym ubogaceniem.

    Dziękuję Bogu za prowadzących tę Szkołę, za ich przykład i postawę życia z Bogiem, jak również za dar każdej uczestniczki, gdzie doświadczyłam, że otwierając się - wzajemnie ubogacałyśmy się.
KONTAKT ZGŁOSZENIE
Copyright - CFD.Salwatorianie.pl