O CFD ARCHIWUM PROGRAM DOM W TRZEBINI Do medytacji   

NOWA JAKOŚĆ ŻYCIA  Odkrywam za każdym razem coś ważnego dla mojego rozwoju ducho ...


Odkrywam za każdym razem
coś ważnego dla mojego rozwoju duchowego

Wzięłam udział w sesji Szkoły Kierownictwa Duchowego prowadzonej przez ojca Marko I. Rupnika pt. "Rachunek sumienia i rozeznawanie duchowe".

Wiadomość o tej sesji znalazłam w ulotce, którą zabrałam z naszego kościoła w parafii Podwyższenia Krzyża na Kurdwanowie.

Podczas 6-ciu konferencji z uwagą i zdumieniem słuchałam ojca Rupnika, który w niezwykle obrazowy i prosty sposób podawał fundamentalne prawdy o naszej wierze i ludzkiej relacji ze Stwórcą.

Już od dawna modliłam się do Boga o pomoc w drodze do niego, tym bardziej, że przez 22 lata byłam daleko od Kościoła. Powróciłam z Bożą pomocą 14 lat temu, ale ciągle miałam problemy z rozeznawaniem duchowym.

Nie byłam też mocna w Sakramencie Pokuty. Czytałam jakieś wydawnictwa na ten temat, ale z niewielkim efektem.

Dopiero konferencje o. Rupnika otworzyły mi oczy i pokazały jak ta relacja może wyglądać i jak człowiek może nawiązać kontakt ze Stwórcą.

Kupiłam książkę o. Rupnika i kasety z nagranymi konferencjami, które staram się słuchać jak tylko mam czas.

Próbuję codziennych rozmów z Bogiem. Nie jest mi łatwo, bo człowiek ma swoje przyzwyczajenia i stereotypy myślowe. Ale proszę Boga o pomoc w nauczeniu się tych codziennych konferencji z nim. I czytania Pisma Świętego. I odkrywam za każdym razem coś ważnego dla mojego rozwoju duchowego. Zmieniam swoje zwyczaje, sposób reagowania na innych i też sposób myślenia.

Dziękuję Bogu za to, że mogłam być z innymi na spotkaniach z o. Rupnikiem.

N.N.

KONTAKT ZGŁOSZENIE
Copyright - CFD.Salwatorianie.pl