O CFD ARCHIWUM PROGRAM DOM W TRZEBINI Do medytacji   

NOWA JAKOŚĆ ŻYCIA  Chwała Panu za cuda Jego łaski! ...


Mam na imię Wiesia. Mam 46 (pielęgniarka na rencie). W lutym 2008 roku przyjechałam na sesję prowadzoną przez ks. Krzysztofa Wonsa na temat: "Poznanie siebie w świetle Słowa Bożego".

Usłyszane i doświadczone treści i ponowne przepracowanie ich z płyt po powrocie do domu sprawiły we mnie dużą przemianę i wyciszenie.

Chcę tu dodać, że od dzieciństwa zmagam się z cukrzycą; ostatnio z wieloma jej powikłaniami. W listopadzie 2007 roku wystąpił na dnie lewego oka; groźny pulsujący wylew. Mogło w każdej chwili nastąpić rozlanie i utrata wzroku.

Okulistka podjęła leczenie między innymi terapię laserową co 6 tygodni. Zaleciła bardzo oszczędny tryb życia, bez dźwigania i schylania.

Modliły się za mnie osoby wstawienniczo. Pan zapewniał, że sobie z tą chorobą poradzi.

W kolejnej terapii laserowej już po sesji, doktor zauważyła, że jestem jakby inną pacjentką. Weszłam w lepszą współpracę. Byłam spokojna, wyciszona. Tak, że mogła zrobić trzy razy tyle niż do tej pory.

Po kolejnych 6 tygodniach zdziwienie doktor było jeszcze większe, bo krwiak wchłonął się i nie było co laserować. Od razu powiedziała: "Jak to dobrze, że Bóg istnieje i sam przechodzi z pomocą. Z medycznego punktu widzenia nie było żadnej szansy na tak szybkie wchłonięcie się tego krwiaka. Jest to cudowne uzdrowienie".

A leki, które brałam spowodowały lepsze funkcjonowanie naczyń włoskowatych, tak, że znikają plamy przebarwienia na nogach.

Chwała Panu za cuda Jego łaski! Podziękowanie ks. Krzysztofowi Wonsowi, że stworzył mi szansę takiego poznawania Boga i siebie, i otwarcie na współpracę.

Wiesława

KONTAKT ZGŁOSZENIE
Copyright - CFD.Salwatorianie.pl