O CFD ARCHIWUM PROGRAM DOM W TRZEBINI Do medytacji   

NOWA JAKOŚĆ ŻYCIA  Spotkanie z Ojcem ...


Do CFD przyjeżdżam od kilku lat. To miejsce jest moim duchowym domem. Tu czeka na mnie Ojciec a ja, jak syn marnotrawny wracam do Niego, aby wtulić się w Jego ramiona, opowiedzieć o tym, co boli, co spowodowało, że się oddaliłam od Niego, zrzucić całe napięcie, które gromadzi się w człowieku, gdy żyje z daleka od pustyni, ale też podzielić się radościami dnia codziennego.

Przyjeżdżam tutaj też po to, aby nauczyć się patrzeć na swoje życie Jego oczami. Poznawać siebie w świetle Jego Słowa. Uczyć się miłości, cierpliwości i ciszy. Najważniejsze jest to, że te rozmowy długie i czasem nieskończone, odbywają się w klimacie pustyni. Jakże jest on pomocny w wyciszeniu się niezbędnym, aby usłyszeć delikatny, choć często stanowczy głos miłującego Ojca. Istotny jest też czas, którego jest pod dostatkiem - tu wreszcie nie trzeba się spieszyć.

Kiedy myślę o przeżytych tu rekolekcjach czuję pokój, miłość, serdeczność osób posługujących w CFD. To również dzięki nim człowiek chętnie wraca, aby znów przeżyć spotkanie z Ojcem.

Aldona

KONTAKT ZGŁOSZENIE
Copyright - CFD.Salwatorianie.pl