O CFD ARCHIWUM PROGRAM DOM W TRZEBINI Do medytacji   

NOWA JAKOŚĆ ŻYCIA  Towarzyszył mi upór inżyniera, który musi wszystko zrozumieć< ...


Bardzo dziękuję za rekolekcje! Były dla mnie prawdziwą ucztą weselną! Zapisałam się na nie „tak sobie”, a kiedy stwierdziłam, iż mogę jechać – znaczy powinnam. Jedyną intencją była prośba o Boże błogosławieństwo w czasie zbliżającego się wyjazdu do Niemiec. Wcześniej nic nie wiedziałam o Salwatorianach. I takie są owoce:

1. Zrozumiałam, iż przeżywałam kryzys relacji z Bogiem. Ciągle zadawałam Bogu pytania „dlaczego?”. Towarzyszył mi upór inżyniera, który musi wszystko zrozumieć, aby zbudować bezpieczne urządzenie. Poza tym trzymałam się tego, iż wiara ma być rozumna, … itd. Wszystko się zgadza, ale to BÓG JEST PANEM HISTORII, a ja mam Go wielbić i zaufać, niewykluczone, że pozwoli mi zrozumieć, ale ta wiedza nie jest konieczna teraz.

2. Salwatorianie - jak pięknie wszystko w Kościele się łączy… Wspólnoty zakonne. Nie mogłam zapamiętać nazwy kościoła św. W. Pallotiego, a teraz ona „gra w moim sercu”: San Salvatore in Onda.

3. I założyciel Salwatorianów. Już kilka stron z Jego dziennika duchowego zachwyciło mnie. I to, że On jest Niemcem… Skoro chodzi mi o błogosławieństwo w relacjach z Niemcami. Nie mogłam lepiej trafić. Chwała Panu!

N.N.

KONTAKT ZGŁOSZENIE
Copyright - CFD.Salwatorianie.pl