O CFD ARCHIWUM PROGRAM DOM W TRZEBINI Do medytacji   

NOWA JAKOŚĆ ŻYCIA  Zaczynam rozpakowywać to, co przeżyłam na rekolekcjach


Zaczynam rozpakowywać to,
co przeżyłam na rekolekcjach

Na rekolekcjach ze Słowem Bożym byłam pierwszy raz. Miałam trudności w napisaniu świadectwa, bo trudno mi pozbierać myśli. Miałam pustkę. Byłam na sesji weekendowej „Wiara i kryzysy [w świetle Słowa Bożego]”.

Przyjechałam, bo bardzo pragnęłam rekolekcji. Jestem na rozdrożu drogi duchowej bez wspólnoty. Cały dotychczasowy świat poprzez wydarzenia legł w gruzach. Na nowo Pan Bóg próbuje budować na zgliszczach mojego serca. Chciałabym oddać Panu Bogu chwałę nawet przez krótkie świadectwo. Tak naprawdę to dopiero, kiedy wróciłam do domu, zaczynam rozpakowywać to, co przeżyłam na rekolekcjach.

Dwa lata temu mój mąż zostawił mnie dla innej kobiety po 28 latach małżeństwa. Moje przeżywanie wiary jest szczególnie trudne, bo nie mogę zobaczyć zwycięstw w moim życiu. Tak bardzo ucieszyłam się, że Abraham i jego losy były tematem rekolekcji, bo ja tak mało rozumiałam wiarę Abrahama. Myślę nad tym co przeżywał Abraham, jak Pan Bóg go prowadził i próbuję popatrzeć się na swoje wydarzenia .

Tak bardzo potrzebowałam ciszy. To ratunek dla moich uszów, którego doświadczyłam. Sama też jestem gadułą. Kocham Pana Boga i pragnę kroczyć tymi drogami, które pragnie mi ukazać. Czuję się jak małe dziecko pociągane przez Słowo Boże, dziecko które nie rozumie, ale zanurzone serce czuje pokój i radość ze tak kochane ramiona mnie chronią.

Chciałam wyrazić podziękowanie za atmosferę ciepła. Czułam się tak spokojna, jak w najlepszym domu rodzinnym. Czułam harmonię. Pokochałam to miejsce i osoby tam obecne. To była dla mnie na nowo randka z Panem Jezusem, na nowo się zakochałam, ale Pan Jezus pokazuje mi inne oblicze niż do tej pory.

Wróciłam fizycznie do domu, ale serce pozostało na rekolekcjach cały czas jakby tam obecne żyje i pulsuje. To wszystko, co usłyszałam, było dla mnie nowością i oczarowaniem Panem Jezusem. Mam 49 lat. Basia. Bóg zapłać.

KONTAKT ZGŁOSZENIE
Copyright - CFD.Salwatorianie.pl