O CFD ARCHIWUM PROGRAM DOM W TRZEBINI Do medytacji   

NOWA JAKOŚĆ ŻYCIA  Jezus wyciągał mnie z podwójnego ukrycia ...


Jezus wyciągał mnie z podwójnego ukrycia

Przed wyjściem z domu na rekolekcje z zarzuconą torbą na ramieniu stanęłam przed lustrem w przedpokoju i powiedziałam sobie: „Biada, jak nie wrócisz tu nawrócona”. Przeżywając pierwszy tydzień Ćwiczeń Duchowych Pan Jezus powoli „oswajał” mnie ze sobą, karmił Swoim Słowem, czasem ostrym jak miecz, ale robił to stopniowo i delikatnie.

Okazało się, że to nie Pan Bóg się przede mną ukrywał, jak mniemałam, ale sam Jezus wyciągał mnie z podwójnego ukrycia, w jakie popadłam po grzechach. Odnalazłam też miejsce w ramionach Miłosiernego Ojca jako córka marnotrawna, choć do tej pory myślałam, że jestem w roli tego „dobrego” syna, będącego stale przy Ojcu.

Na koniec jednak największym przeżyciem było usłyszenie pytania samego Jezusa skierowanego bezpośrednio do mnie: „Jolanto, córko Romana i Janiny, czy miłujesz mnie?”. Jakże wzruszyło się moje serce… słysząc te słowa…!

Panie Jezu, obiecuję „nie gonić za tym, co przerasta me siły, lecz w Tobie uspokoiłam i uciszyłam moje serce” na tych rekolekcjach, wprowadziłam ład i pokój, a Ty pomóż mi proszę pokornie, życiem odpowiedzieć na Twoje pytanie o miłość moją do Ciebie.

Jolanta
uczestniczka I tygodnia
ćwiczeń ignacjańskich

KONTAKT ZGŁOSZENIE
Copyright - CFD.Salwatorianie.pl