O CFD ARCHIWUM PROGRAM DOM W TRZEBINI Do medytacji   

NOWA JAKOŚĆ ŻYCIA  Biblioteka CFD
Uczennica i oblubienica. Lectio divina z Marią Magdaleną (książka) - Krzysztof Wons SDS
Książka „Uczennica i oblubienica. Lectio divina z Marią Magdaleną” (Kraków 2018) to owoc sesji, którą Krzysztof Wons SDS prowadził w Centrum Formacji Duchwej (1-3 XII 2017).

„Návrat k životu”, czyli „Powrót do życia” po słowacku
W języku słowackim ukazała się książka K. Wonsa SDS „Návrat k životu. Počúvanie Slova - Duchovné sprevádzanie - Uzdravovanie srdca”, wcześniej wydana też we Francji i Hiszpanii.
   

Przewodnik po Rekolekcjach Lectio Divina. Zeszyt 4 - abp Grzegorz Ryś, Krzysztof Wons SDS

„Poznawanie siebie w świetle Słowa Bożego” po chorwacku
W październiku 2017 r. ukazała się publikacja „Upoznavanje sebe u svjetlu Božje Riječi” - przekład książki Krzysztofa Wonsa SDS „Poznawanie siebie w świetle Słowa Bożego”.

Ewangelia czytana życiem. Rekolekcje lectio divina z Bratem Albertem (książka) - Krzysztof Wons SDS
„Poproszony przez Siostry Albertynki o rekolekcje lectio divina z okazji Roku Świętego Brata Alberta (…). Zacząłem przygotowywać rekolekcje z myślą o Siostrach Albertynkach, a kończyłem z myślą o tym, że Albert jest wszystkich, podobnie jak Ewangelia, którą oddychał jest wszystkich. (...). Albert to polski przekład Ewangelii” (Krzysztof Wons SDS).

Cała piękna. Maryja (książka) - Krzysztof Wons SDS
Książka „Cała piękna. Maryja” (Wydawnictwo Salwator, Kraków 2017) to owoc sesji, którą Krzysztof Wons SDS prowadził w Centrum Formacji Duchowej (25-27 XI 2016).

Cały sprawiedliwy. Józef (książka) - Krzysztof Wons SDS
Książka „Cały sprawiedliwy. Józef” (Wydawnictwo Salwator, Kraków 2016) to owoc sesji, którą Krzysztof Wons SDS prowadził w Centrum Formacji Duchowej (27-29 XI 2015).

W duchu i przyjaźni (księga pamiątkowa) - ks. Krzysztof Grzywocz
Księga pamiątkowa „W duchu i przyjaźni” zawiera teksty konferencji sześciu z siedmiu sesji formacyjnych prowadzonych przez ks. Krzysztofa Grzywocza w ramach Szkoły Kierownictwa Duchowego w Centrum Formacji Duchowej Salwatorianów w Krakowie.

„Życiowe wybory...” Piotra Ślęczki SDS po ukraińsku
W 2017 r. ukazała się na Ukrainie publikacja „Життєві рішення у світлі Божого слова” - tłumaczenie książki Piotra Ślęczki SDS „Życiowe wybory w świetle Słowa Bożego”.

„Sanar el corazón”. Droga uzdrowienia serca
W języku hiszpańskim ukazała się książka ks. Krzysztofa Wonsa SDS pt. „Sanar el corazón. Escucha de la Palabra y acompañamiento espiritual”, przełożona już na język francuski.
  

[1] [2] [3]  następne
KONTAKT ZGŁOSZENIE
Copyright - CFD.Salwatorianie.pl