O CFD AKTUALNOSCI PROGRAM KONTAKT DOM W TRZEBINI Do medytacji   

  Biblioteka CFD
„Živjeti Evanđelje - 2”, czyli „Modlitwa Ewangelią…- 2” po chorwacku
W maju 2020 r. ukazał się chorwacki przekład 2. tomu rozważań Krzysztofa Wonsa SDS „Modlitwa Ewangelią na każdy dzień” (Družba Misionara Krvi Kristove, Zagreb 2020).

„Živjeti Evanđelje - 1”, czyli „Modlitwa Ewangelią…- 1” po chorwacku
W styczniu 2020 r. ukazał się chorwacki przekład 1. tomu rozważań Krzysztofa Wonsa SDS „Modlitwa Ewangelią na każdy dzień” (Družba Misionara Krvi Kristove, Zagreb 2020).

„Довіритися Ісусові”. Rekolekcje ze św. Mateuszem po ukraińsku
W maju 2019 r. ukazał się ukraiński przekład książki ks. Krzysztofa Wonsa SDS „ Powierzyć się Jezusowi. Rekolekcje ze św. Mateuszem” (Lwów 2019).

Przyjaciele Jezusa. Maria, Marta i Łazarz (książka) - Krzysztof Wons SDS
Książka „Przyjaciele Jezusa. Lectio divina z Marią, Martą i Łazarzem” (Kraków 2019) to owoc sesji, którą Krzysztof Wons SDS prowadził w CFD w Krakowie (30 XI - 2 XII 2018).

Za Nim. Świadectwa księży i sióstr zakonnych o swoim powołaniu
Wśród osób dzielących się swoim świadectwem w książce „Za Nim”, wydanej w styczniu 2019 r., jest również s. Justyna Urban, salwatorianka pracująca w CFD w Krakowie.

Człowiek spotkania. Rozmowy o ks. Krzysztofie Grzywoczu (książka) - ks. Łukasz Żaba
W lutym 2019 roku ukazała się książka „Człowiek spotkania. Rozmowy o ks. Krzysztofie Grzywoczu”, na którą składa się jedenaście rozmów – wspomnień o ks. Krzysztofie Grzywoczu. Wśród rozmówców ks. Łukasza Żaby jest również Krzysztof Wons SDS.

„Prehĺbiť vieru v Ježiša”. Rekolekcje ze św. Łukaszem po słowacku
Nakładem wydawnictwa Misionár (Michalovce 2019) ukazał się słowacki przekład książki Krzysztofa Wonsa SDS „Pogłębić wiarę w Jezusa. Rekolekcje ze św. Łukaszem”.

Przewodnik po Rekolekcjach Lectio Divina. Zeszyt 5 - s. Judyta Pudełko PDDM, Krzysztof Wons SDS

Modlitwa Ewangelią na każdy dzień (2018) T. 2 - Krzysztof Wons SDS
„Modlitwa Ewangelią na każdy dzień” jest praktyczną pomocą do codziennej modlitwy słowem Bożym przeznaczoną dla wszystkich niezależnie od ich przygotowania biblijnego. Nowa uzupełniona dwutomowa edycja - Kraków 2018. Tom drugi obejmuje: Okres zwykły (tyg. IX-XXXIV), Uroczystości i Święta.

Modlitwa Ewangelią na każdy dzień (2018) T. 1 - Krzysztof Wons SDS
„Modlitwa Ewangelią...” jest praktyczną pomocą do codziennej modlitwy słowem Bożym przeznaczoną dla wszystkich niezależnie od ich przygotowania biblijnego. Nowa uzupełniona dwutomowa edycja - Kraków 2018. Tom pierwszy obejmuje: Okres Adwentu, Narodzenia Pańskiego, Wielkiego Postu, Wielkanocy, Okres zwykły (tyg. I-VIII).

Uczennica i oblubienica. Lectio divina z Marią Magdaleną (książka) - Krzysztof Wons SDS
Książka „Uczennica i oblubienica. Lectio divina z Marią Magdaleną” (Kraków 2018) to owoc sesji, którą Krzysztof Wons SDS prowadził w Centrum Formacji Duchwej (1-3 XII 2017).

„Návrat k životu”, czyli „Powrót do życia” po słowacku
W języku słowackim ukazała się książka K. Wonsa SDS „Návrat k životu. Počúvanie Slova - Duchovné sprevádzanie - Uzdravovanie srdca”, wcześniej wydana też we Francji i Hiszpanii.
   

Przewodnik po Rekolekcjach Lectio Divina. Zeszyt 4 - abp Grzegorz Ryś, Krzysztof Wons SDS

„Poznawanie siebie w świetle Słowa Bożego” po chorwacku
W październiku 2017 r. ukazała się publikacja „Upoznavanje sebe u svjetlu Božje Riječi” - przekład książki Krzysztofa Wonsa SDS „Poznawanie siebie w świetle Słowa Bożego”.

Ewangelia czytana życiem. Rekolekcje lectio divina z Bratem Albertem (książka) - Krzysztof Wons SDS
„Poproszony przez Siostry Albertynki o rekolekcje lectio divina z okazji Roku Świętego Brata Alberta (…). Zacząłem przygotowywać rekolekcje z myślą o Siostrach Albertynkach, a kończyłem z myślą o tym, że Albert jest wszystkich, podobnie jak Ewangelia, którą oddychał jest wszystkich. (...). Albert to polski przekład Ewangelii” (Krzysztof Wons SDS).

[1] [2] [3]  następne
ZGŁOSZENIEPOLITYKA PRYWATNOSCI
Copyright - CFD.Salwatorianie.pl