O CFD ARCHIWUM PROGRAM DOM W TRZEBINI Do medytacji   

NOWA JAKOŚĆ ŻYCIA  Zeszyty Formacji Duchowej
Zeszyty Formacji Duchowej nr 80: Wołanie z krainy bez wyjścia. Psalmy błagalne - ks. Wojciech Węgrzyniak
Szczególną pasją ks. Wojciecha Węgrzyniaka jako biblisty jest Księga Psalmów. Właśnie wybranym psalmom poświęcił w ramach Szkoły Biblijnej w CFD sesję: „Krzyk do Boga ze środka grobu. Księga Psalmów” (13-15 kwietnia 2018), której treści zostały opublikowane w 80. numerze kwartalnika „Zeszyty Formacji Duchowej” (lato * 2018).

ZFD nr 79: Miłość a narcyzm - Stanisław Morgalla SJ
„Na treść tego ‘Zeszytu Formacji Duchowej’ złożyły się głównie materiały, którymi posługiwałem się w trakcie sesji formacyjnej pt. ‘Będziesz miłował!… Miłość w czasach epidemii narcyzmu’, która odbyła się w dniach 3-5 listopada 2017 r. w Centrum Formacji Duchowej Księży Salwatorianów w Krakowie. Dołączyłem też kilka artykułów…” – pisze Stanisław Morgalla SJ we wprowadzeniu do 79. numeru kwartalnika (wiosna * 2018).

Zeszyty Formacji Duchowej nr 78: Duchowość i cielesność - Amedeo Cencini FdCC
W 78. numerze ZFD publikujemy treści, którymi Amedeo Cencini FdCC podzielił się z uczestnikami sesji w CFD w Krakowie pt. „Cielesność i duchowość” (20-22 II 2015).

Zeszyty Formacji Duchowej w 2018 roku - tematyka i warunki prenumeraty
Autorami „Zeszytów Formacji Duchowej” w 2018 r. są Amedeo Cencini FdCC (78), Stanisław Morgalla SJ (79), ks. Wojciech Węgrzyniak (80) i Piotr Szyrszeń SDS (81).

Przewodnik po Rekolekcjach Lectio Divina. Zeszyt 4 - abp Grzegorz Ryś, Krzysztof Wons SDS

Zeszyty Formacji Duchowej nr 77: W duchu i przyjaźni - ks. Krzysztof Grzywocz
W 77. numerze ZFD publikujemy treści, którymi ks. Krzysztof Grzywocz podzielił się z uczestnikami sesji w CFD w Krakowie pt. „W duchu i przyjaźni” (10-12 X 2014).

ZFD 24: Jak przeżyć stratę? - ks. Krzysztof Grzywocz
Dzielimy się tekstem artykułu ks. Krzysztofa Grzywocza pt. „Jak przeżyć stratę?”, który został opublikowany w Zeszytach Formacji Duchowej nr 24 – „Śmierć” – z 2004 r.

Zeszyty Formacji Duchowej nr 76: Kryzys - godzina Boga - Amedeo Cencini FdCC
W 76. numerze ZFD publikujemy treści, którymi Amedeo Cencini FdCC podzielił się z uczestnikami sesji w CFD w Krakowie pt. „Kryzys – godzina Boga” (4-6 X 2016).

Zeszyty Formacji Duchowej nr 75: Hiob. Księga nadziei - bp G. Ryś
75. numer ZFD zawiera zapis konferencji bpa Grzegorza Rysia z sesji biblijnej „Hiob - Księga nadziei” (30 IX -2 X 2016). Dołączono teksty homilii i odpowiedzi na pytania uczestników.

Zeszyty Formacji Duchowej nr 74 - Miłosierni jak Ojciec - Innocenzo Gargano OSBCam.
74. numer ZFD to owoc sesji, która w Roku Jubileuszu Miłosierdzia (27-29 stycznia 2016) odbyła się w CFD w Krakowie. Zawiera lectio divina do sześciu wybranych perykop ewangelicznych, które papież Franciszek cytował w bulli Misericordiae Vultus.
 

[1] [2] [3]  następne
KONTAKT ZGŁOSZENIE
Copyright - CFD.Salwatorianie.pl