O CFD ARCHIWUM PROGRAM DOM W TRZEBINI Do medytacji   

NOWA JAKOŚĆ ŻYCIA  Szkoła Wychowawców WSD
KAI: Inauguracja II roku Szkoły Wychowawców WSD 2017-2019
Blisko 80 kapłanów i braci zaangażowanych w formację rozpoczęło zajęcia Szkoły Wychowawców WSD Diec. i Zakon. w CFD Salwatorianów w Krakowie. Mszy św. na inaugurację nowego roku przewodniczył abp Marek Jędraszewski [WIĘCEJ].

diecezja.pl: Rozpoczął się drugi rok pracy w Szkole Wychowawców Seminariów Duchownych Diecezjalnych i Zakonnych – relacja
– Kapłan uformowany jako sługa słowa i sługa przenajświętszej Eucharystii to człowiek, który dzięki łasce Ducha Świętego i wiernemu zdążaniu za Mistrzem i Panem, jest ciągle posyłany przez Kościół, by innym otwierały się oczy i aby Jego, Chrystusa mogli poznać – mówił abp Marek Jędraszewski podczas Mszy św. inaugurującej drugi rok zajęć Szkoły Wychowawców Seminariów Duchownych w Centrum Formacji Duchowej w Krakowie. (...) [WIĘCEJ].

Abp Marek Jędraszewski do formatorów seminaryjnych i zakonnych: Kapłan, uformowany sługa Słowa i Eucharystii, posłany, aby poznali...
17 września 2018 - podczas inauguracji drugiego roku zajęć w Szkole Wychowawców - abp Marek Jędraszewski, metropolita krakowski, przewodniczył Eucharystii i wygłosił homilię.

Szkoła Wychowawców WSD 2017-2019 - inauguracja II roku - zapowiedź
17 września 2018 r. z udziałem abpa Marka Jędraszewskiego rozpocznie się II rok formacji w Szkole Wychowawców Seminariów Duchownych Diecezjalnych i Zakonnych 2017-2019.

Strona www poświęcona życiu i twórczości ks. K. Grzywocza

Pastores 79 (2) 2018 - „Asceza dziś?”
W nrze 79 kwartalnika „Pastores” m.in. teksty Krzysztofa Wonsa SDS „Nieszpory z Jezusem ogołoconym” i Krzysztofa Dyrka SJ „Rekolekcje ignacjańskie szkołą konfrontacji”.

Potrzeba, żebyś dał świadectwo! - homilia abpa Grzegorza Rysia
Kraków, 17 maja 2018: tekst i nagranie homilii wygłoszonej przez abpa Grzegorza Rysia, metropolitę łódzkiego, w czasie VI sesji Szkoły Wychowawców WSD 2017-2019.

Rozeznawanie - zwyczajna i codzienna aktywność wierzącego
Kraków, 14 maja 2018: nagranie i tekst homilii wygłoszonej przez ks. Amedeo Cencini FdCC w czasie Szkoły Wychowawców WSD w święto św. Macieja Apostoła.

Zmarł br. Moris Maurin IFPI
15 maja 2018 r. zmarł br. Moris Maurin ze zgromadzenia Małych Braci Jezusa.
Requiem aeternam dona ei, Domine, et lux perpetua luceat ei!

Szkoła Wychowawców WSD 2017-2019 - sesja VI
W czasie sesji „Ubóstwo i celibat w życiu księdza” - 14-18 maja 2018 - wykłady prowadzili: Amedeo Cencini FdC, ks. Tomasz Pocałujko i abp Grzegorz Ryś.

[1] [2] [3]  następne
KONTAKT ZGŁOSZENIE
Copyright - CFD.Salwatorianie.pl