O CFD AKTUALNOSCI PROGRAM KONTAKT DOM W TRZEBINI Do medytacji   

  Dni Duchowości Biblijnej
Dni Duchowości Biblijnej: Lęk w Biblii 12-15 listopada 2020
SZKOŁA BIBLIJNA. Lęk jest jednym z fundamentalnych stanów kondycji ludzkiej. Obecny w naszych myślach, uczuciach, w naszej woli, dotyka każdego bez względu na wiek, pochodzenie, stan życia czy piastowane stanowisko. Bóg zna nasze lęki. Mówi do nas w Biblii także w stanach naszych lęków. Wychowuje do wolności pośród lęków i pomaga nam je przewartościować. Biblia przekonuje, że Bóg jest większy od naszych największych lęków. W programie sesji: konferencje biblijne, konwersacje z prowadzącymi, w prowadzenia do osobistej modlitwy. Zostanie także zaproponowany czas pełnego skupienia i medytacji w przestrzeni pustyni.
PROWADZĄ: Bruna Costacurta – wykładowca teologii i duchowości Starego Testamentu na Papieskim Uniwersytecie Gregoriańskim w Rzymie; Innocenzo Gargano OSB Cam – kameduła, wykładowca patrystyki na papieskich uczelniach rzymskich, współczesny mistrz duchowy lectio divina; Danuta Piekarz – wykładowca Nowego Testamentu i teologii biblijnej na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie.
– możliwość przesyłania zgłoszeń na sesję - od 2 stycznia 2020 –

Dni Duchowości Biblijnej 2004-2013 - NAGRANIA CD/MP3
W listopadzie 2013 roku odbyły się po raz dziesiąty Dni Duchowości Biblijnej. Konferencje z bieżącego i poprzednich spotkań są dostępne w formie nagrań CD lub MP3.

Dni Duchowości Biblijnej - 15.lecie CFD - Powrót do lectio divina. Nowa wiosna Kościoła 7-11 listopada 2012 - odnośniki do informacji o spotkaniu
Tutaj możesz znaleźć odnośniki do informacji i tekstów związanych ze spotkaniem zorganizowanym w 15 rocznicę powstania Centrum Formacji Duchowej.

ZGŁOSZENIEPOLITYKA PRYWATNOSCI
Copyright - CFD.Salwatorianie.pl