O CFD ARCHIWUM PROGRAM DOM W TRZEBINI Do medytacji   

  Dni Duchowości Biblijnej
Dni Duchowości Biblijnej: Dziesięć przykazań Bożych 8-11 listopada 2019
SZKOŁA BIBLIJNA. Stworzeni i obdarzeni wolnością zostaliśmy zaproszeni do komunii z Bogiem. Wolność daje nam także dramatyczną możliwość odrzucenia dialogu z Bogiem. Biblia uczy, że tym właśnie jest grzech: niesłuchaniem Jego słowa, zamknięciem się na Boga. Uczestnicy XVI Dni Duchowości Biblijnej będą zaproszeni do zgłębiania pierwszych słów Boga w ogrodzie Eden, przymierza zawartego z Noem i Patriarchami i rozważenia na nowo Dekalogu: dziesięciu słów Boga, które strzegą naszej wolności i komunii z Dawcą życia.
PROWADZĄ: ks. Waldemar Chrostowski - kierownik Katedry Egzegezy Starego Testamentu na Uniwersytecie Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie; ks. Dariusz Dziadosz - wykładowca Starego Testamentu na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II i w Wyższym Seminarium Duchownym w Przemyślu; Krzysztof Wons SDS - dyrektor CFD w Krakowie, wykładowca teologii duchowości, kierownik duchowy i rekolekcjonista.
możliwość udziału już tylko jako osoba dochodząca [aktualizacja: 21-06-2019]

Dni Duchowości Biblijnej 2004-2013 - NAGRANIA CD/MP3
W listopadzie 2013 roku odbyły się po raz dziesiąty Dni Duchowości Biblijnej. Konferencje z bieżącego i poprzednich spotkań są dostępne w formie nagrań CD lub MP3.

Dni Duchowości Biblijnej - 15.lecie CFD - Powrót do lectio divina. Nowa wiosna Kościoła 7-11 listopada 2012 - odnośniki do informacji o spotkaniu
Tutaj możesz znaleźć odnośniki do informacji i tekstów związanych ze spotkaniem zorganizowanym w 15 rocznicę powstania Centrum Formacji Duchowej.

KONTAKT ZGŁOSZENIEPOLITYKA PRYWATNOSCI
Copyright - CFD.Salwatorianie.pl