O CFD ARCHIWUM PROGRAM DOM W TRZEBINI Do medytacji   

  Rekolekcjoniści
ks. Wojciech Węgrzyniak
kapłan archidiecezji krakowskiej, wykładowca Starego Testamentu na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie, pisarz-kaznodzieja, rekolekcjonista.

s. Judyta Pudełko PDDM
wykładowca Pisma św. na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie, propagatorka praktyki lectio divina.

abp Giacomo Morandi
kapłan archidiecezji Modena-Nonantola (Włochy), współpracujący z Centrum Aletti w Rzymie, 18 lipca 2017 r. mianowany arcybiskupem i sekretarzem Kongregacji Nauki Wiary.

o. Krzysztof Dyrek SJ
kierownik duchowy i rekolekcjonista, psychoterapeuta, obecnie pełni posługę w Centrum Duchowości im. św. Ignacego Loyoli w Częstochowie.

ks. Józef Tarnówka SDS
salwatorianin, filozof, pracownik naukowy PWT we Wrocławiu i wykładowca WSD Salwatorianów w Bagnie, kierownik duchowy i rekolekcjonista.

abp Grzegorz Ryś
arcybiskup metropolita łódzki, przewodniczący Zespołu ds. Nowej Ewangelizacji przy KEP, rekolekcjonista, autor licznych publikacji z zakresu historii i duchowości.

o. Stanisław Morgalla SJ
 psycholog, kierownik duchowy, wykładowca w Instytucie Psychologii Papieskiego Uniwersytetu Gregoriańskiego w Rzymie, autor publikacji

o. Mateusz Roman Hinc OFMCap
członek Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów, psycholog, psychoterapeuta, wykładowca psychologii, zaangażowany głównie w psychoterapię osób duchownych.

ks. Edward Staniek
kapłan archidiecezji krakowskiej, patrolog i homileta, wykładowca na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie, rekolekcjonista i autor wielu publikacji.

o. Tadeusz Hajduk SJ
biblista, formator, kierownik duchowy i rekolekcjonista, dyrektor jezuickich domów rekolekcyjnych w Częstochowie i Zakopanem, obecnie mistrz nowicjatu jezuitów.

[1] [2] [3]  następne
KONTAKT ZGŁOSZENIEPOLITYKA PRYWATNOSCI
Copyright - CFD.Salwatorianie.pl