O CFD ARCHIWUM PROGRAM DOM W TRZEBINI Do medytacji   

  Szkoła Duchowości Ojca Jordana
ZFD nr 81: „Panie, naucz nas modlić się!” - Piotr Szyrszeń SDS
W 81. numerze ZFD publikujemy treści, którymi Piotr Szyrszeń SDS dzielił się w czasie sesji „Panie, naucz nas modlić się” w ramach Szkoły Duchowości Ojca Jordana w CFD w Krakowie (20-22 IV 2018). Ich biblijną podstawę stanowi słowo z Ewangelii wg św. Łukasza – Łk 6, 12-17a, czytane z odniesieniem do doświadczenia o. Franciszka M. od Krzyża Jordana, założyciela salwatorianów i salwatorianek w setną rocznicę jego śmierci.

Panie, naucz nas modlić się! 20-22 kwietnia 2018 - relacja
Uczestnicy sesji „Panie, naucz nas modlić się!” w ramach Szkoły Duchowości Ojca Jordana w CFD w Krakowie (20-22 IV 2018) modlili się słowem z Ewangelii Łk 6, 12-17a.

Panie, naucz nas modlić się! 20-22 kwietnia 2018 - zapowiedź
W dniach 20-22 kwietnia 2018 r. odbędzie się sesja w ramach Szkoły Duchowości Ojca Jordana „Panie, naucz nas modlić się!”. Poprowadzi ją Piotr Szyrszeń SDS.

Akta procesu w sprawie domniemanego cudu już w Rzymie
12 sierpnia 2016 r. w Jundiaí w Brazylii zakończył się diecezjalny etap procesu w sprawie domniemanego cudu przez wstawiennictwo o. Franciszka Marii od Krzyża Jordana.

Postęp w procesie beatyfikacyjnym O. Franciszka Jordana
11 listopada 2015 r. w diecezji Jundiaí rozpoczęło się na szczeblu diecezjalnym dochodzenie mające na celu zbadanie i oficjalne uznanie cudu przez wstawiennictwo Założyciela.

SZKOŁA DUCHOWOŚCI OJCA JORDANA
Tu znajdziesz informacje o zakończonych spotkaniach w ramach Szkoły Duchowości Ojca Jordana i wybranych publikacjach o słudze Bożym o. Franciszku Marii od Krzyża.

Franciszek M. od Krzyża Jordan praktykował cnoty w stopniu heroicznym
14 stycznia 2011 r. Benedykt XVI polecił promulgację dekretu o heroiczności cnót Sługi Bożego Franciszka Marii od Krzyża, założyciela Salwatorianów i Salwatorianek. Zob. odsyłacze do wybranych artykułów przybliżających osobę i życie naszego Założyciela.

KONTAKT ZGŁOSZENIEPOLITYKA PRYWATNOSCI
Copyright - CFD.Salwatorianie.pl