O CFD ARCHIWUM PROGRAM DOM W TRZEBINI Do medytacji   

NOWA JAKOŚĆ ŻYCIA  Pytania - odpowiedzi
Kard. Gianfranco Ravasi odpowiada na pytania
Centrum Formacji Duchowej, Kraków - 12 listopada 2017 r.

Modlitwa Słowem Bożym. Krzysztof Wons SDS odpowiada na pytania
Centrum Formacji Duchowej, Kraków - 22 stycznia 2017 r.

Gość Niedzielny: Prowadzimy do Źródła. Rozmowa z K. Wonsem SDS
O lectio divina, czyli ciszy, słuchaniu Słowa Bożego i porządkowaniu życia, z ks. Krzysztofem Wonsem SDS rozmawia ks. Tomasz Jaklewicz - GN 12-07-2009 PEŁNY TEKST

Biblio, ojczyzno moja - trailer filmu

Spowiedź dla zaawansowanych, czyli w czym może pomóc stały spowiednik? - ks. Tomasz Trzaskawka
Katecheza w katedrze gnieźnieńskiej - 12 XII 2011 - KATECHEZY KATEDRALNE

Adwent z BIBLIA.WIARA.PL: "Tęsknota za Ojcem" - Krzysztof Wons SDS
W serwisie www.biblia.wiara.pl w dniach 11-16 grudnia 2011 r. można wysłuchać konferencji ks. Krzysztofa Wonsa SDS z sesji "Tęsknota za Ojcem".

Gość Niedzielny: Wiara to ogień. Rozmowa z abp. Bruno Forte
O tym, czym jest wiara, i o znaczeniu krzyża z abp. Bruno Forte rozmawia ks. Tomasz Jaklewicz - zob. „Gość Niedzielny” z 21 lutego 2010 r. (wywiad przeprowadzono podczas rekolekcji, które abp Forte wygłosił dla księży w CFD w Krakowie). PEŁNY TEKST

O. Marco Ivan Rupnik SJ odpowiada
W dniach 4-6 kwietnia 2008 r. w ramach Szkoły Kierownictwa Duchowego odbyło się spotkanie "Rachunek sumienia i rozeznawanie duchowe". W rubryce „pytania - odpowiedzi” przedstawiamy zapis konferencji, w czasie której o. Marco Ivan Rupnik SJ odpowiadał na pytania uczestników.

Uczestnicy sesji pytają - ks. A. Pronzato odpowiada
W dniach 14-16 maja 2004 r. w Centrum Formacji Duchowej Salwatorianów w Krakowie, w ramach prowadzonej Szkoły Biblijnej, odbyła się sesja pt. „Księga Jonasza. Prorok, który nie zgadza się z Bogiem”. W rubryce „pytania - odpowiedzi” przedstawiamy zapis konferencji na zakończenie sesji, w której ks. Pronzato odpowiadał na pytania uczestników.

ks. Gianfranco Ravasi odpowiada
„Modlitwa życiem w Psalmach” – tak brzmiał temat sesji biblijnej, którą ks. Gianfranco Ravasi przeprowadził w Centrum Formacji Duchowej Salwatorianów w Krakowie, w dniach 9-11 maja 2003 roku. Publikujemy część spotkania „Pytania – odpowiedzi”, które odbyło się na zakończenie sesji wspomnianej.

KONTAKT ZGŁOSZENIE
Copyright - CFD.Salwatorianie.pl