O CFD ARCHIWUM PROGRAM DOM W TRZEBINI Do medytacji   

NOWA JAKOŚĆ ŻYCIA  Cielesność i duchowość 20-22 lutego 2015 - info ...


Cielesność i duchowość
SZKOŁA KIEROWNICTWA DUCHOWEGO
20-22 lutego 2015

- INFO -

 HOMILIE <<<.
NAGRANIA
<<<.

W dniach 20-22 lutego 2015 roku w ramach Szkoły Kierownictwa Duchowego odbyła się sesja rekolekcyjna „Cielesność i duchowość”. Spotkanie prowadził Amedeo Cencini FdCC - wychowawca, psychoterapeuta, kierownik duchowy, ceniony włoski formator.

Ks. Cencini współpracuje z naszym Centrum w Krakowie od 2003 r. Prowadził kilka sesji w ramach Szkoły Kierownictwa Duchowego: "Towarzyszenie duchowe w rozeznawaniu powołania życiowego" (2003), "Słowo Boże i formacja" (2005), "Kryteria dla rozeznawania powołania" (2007); "Życie w rytmie Słowa" (2010), "Zranienia miejscem wzrastania" (2014). Dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami Szkoły Formatorek Zakonnych i Szkoły Wychowawców Seminariów Duchownych Diecezjalnych i Zakonnych.

   
   

OPIS BIEŻĄCEGO SPOTKANIA
Cielesność i duchowość - dwie wartości, których nie wolno przeciwstawiać. Jak wdech i wydech tworzą jedno. Są dla siebie nawzajem niezbędne. Wzajemnie o sobie informują. To, co cielesne wyjaśnia się przez to, co duchowe i odwrotnie. A jednak na co dzień doświadczamy, że są jak dwa odmienne światy, które trudno nam nieraz „pojednać” ze sobą. Jak integrować cielesność i duchowość i jak mądrze troszczyć się o nie, aby wspólnie prowadziły do dojrzałości ludzkiej i duchowej?

Nagranie bieżącego spotkania

Polecamy inne publikacje ks. Cencini
wydane przez Wydawnictwo Salwator

 

KONTAKT ZGŁOSZENIE
Copyright - CFD.Salwatorianie.pl