O CFD AKTUALNOSCI PROGRAM KONTAKT DOM W TRZEBINI Słowo na jutro  Do medytacji   

  Na głębinach Słowa: Jezus i przyjaciele z Betanii. Lectio div ...


NA GŁĘBINACH SŁOWA:

JEZUS I PRZYJACIELE Z BETANII
Lectio divina z Marią, Martą i Łazarzem


SZKOŁA MODLITWY SŁOWEM BOŻYM
30 listopada – 2 grudnia 2018

 

W dniach 30 listopada - 2 grudnia 2018 roku odbędzie się sesja Szkoły Modlitwy Słowem Bożym „Jezus i przyjaciele z Betanii. Lectio divina z Marią, Martą i Łazarzem”. Spotkanie poprowadzi Krzysztof Wons SDS - dyrektor CFD w Krakowie, kierownik duchowy i rekolekcjonista, wykładowca teologii duchowości.

informacja o sesji >>>
nagrania konferencji >>>


„NA GŁĘBINACH SŁOWA” - sesje Szkoły Modlitwy Słowem Bożym -
prowadzone przez Krzysztofa Wonsa SDS w Krakowie w latach 1997-2017

Wszyscy ewangeliści opowiadają o zażyłej więzi Jezusa z rodzeństwem z Betanii. Syn Boży, najpiękniejszy z synów ludzkich, pielęgnował głębokie przyjaźnie z Marią, Martą i Łazarzem. Betania była Jego umiłowaną oazą spotkań z przyjaciółmi. Podczas sesji zostanie zaproponowana lectio divina do wybranych stronic Ewangelii o przyjaźni świętowanej przy stole, przeżywanej w czasie choroby, w dniach bólu po stracie ukochanej osoby, w godzinie pożegnania, krzyża i o brzasku nowej wiosny życia.

 

=== === ===

Sesje Szkoły Modlitwy Słowem Bożym przeżywane są w klimacie pustyni, ciszy i medytacji. Uczestnicy wprowadzani są w modlitwę Słowem Bożym; mają możliwość skorzystania z sakramentu pokuty / rozmowy z kierownikiem duchowym. 


ZGŁOSZENIEPOLITYKA PRYWATNOSCI
Copyright - CFD.Salwatorianie.pl