O CFD ARCHIWUM PROGRAM DOM W TRZEBINI Do medytacji   

  Powrót do życia. Słowo Boże i uzdrowienie serca (MP3) - Krzys ...


Okładka etui na płytySzkoła Kierownictwa Duchowego

Powrót do życia.
Słowo Boże
i uzdrowienie serca
(MP3)

  

Krzysztof Wons SDS
dyrektor Centrum Formacji Duchowej w Krakowie,
kierownik duchowy i rekolekcjonista,
wykładowca teologii duchowości

 

Tylko Ktoś jeden dociera do najtajniejszych zakamarków naszego wnętrza, bez naruszania naszej wolności, szanując nasze tajemnice. Zna także te „zakamarki” serca, które utajniliśmy nawet przed sobą samym. Pro­wa­dzi do nich, w taki sposób, że potrafimy się na nie otworzyć, spotkać i przeżyć nowe narodzenie. Tym „Kimś” jest Bóg. On nie tylko przemawia do naszego serca – On prze­mawia na głębinach serca. Wybierzemy jedno spośród wielu opo­wiadań ewangelicznych zapisanych na kartach Biblii: o uczniach idących do Emaus (Łk 24, 13-33). Będzie lampą u naszych stóp w drodze do zakamarków własnego serca. Będzie jak ogień, który oczyszcza, jak balsam, który leczy i koi, jak jutrzenka nowego życia, która wraca nadzieję, radość i pokój.

 

Tematy konferencji:

 • Konferencja I:
  Droga do głębi serca.
   
 • Konferencja II:
  Spotkanie z własnym cierpieniem.
   
 • Konferencja III:
  Otwieranie się na pomoc.
    
 • Konferencja IV:
  Uzdrawianie mocą Słowa.
   
 • Konferencja V:
  Dojrzewanie do samodzielności.
    
 • Konferencja VI:
  Powrót do życia.

 

Nagrania konferencji dokonano w dniach 6-8 października 2017 r. w czasie sesji formacyjnej w Centrum Formacji Duchowej Salwatorianów w Krakowie. Była to sesja dedykowana zaginionemu ks. Krzysztofowi Grzywoczowi. We wspomnianym terminie miał on prowadzić spotkanie formacyjne pt. „Uczucia kochane”.

Nagrania, które udostępniamy w formacie MP3, to DRUGIE nagranie tych treści. Nagrania konferencji wygłoszonych przez Krzysztofa Wonsa SDS przed jedenastu laty (5-7 maja 2006) ukazały się na płytach CD pt. „Uzdrawianie serca przez Słowo i towarzyszenie duchowe”. Treści te zostały również wydane z tłumaczeniem na język chorwacki; nagrania dokonano w czasie rekolekcji „Ozdravljenje srca po molitvi Božjom Riječju”), które dyrektor CFD w Krakowie prowadził dla animatorów i członków Wspólnoty Krwi Chrystusa (5-7 maja 2017).

 

KONTAKT ZGŁOSZENIEPOLITYKA PRYWATNOSCI
Copyright - CFD.Salwatorianie.pl