O CFD AKTUALNOSCI PROGRAM KONTAKT DOM W TRZEBINI Do medytacji   

  O. Jordan: „Uwielbiaj z całego serca Ducha ŚwiętegoR ...


Rekolekcje Lectio Divina
9-17 października 2019

 

O. Jordan: „Uwielbiaj z całego serca Ducha Świętego…”
homilia, 10 października 2019 – Krzysztof Gasperowicz SDS

środa XXVII tygodnia okresu zwykłego (I)
[Jon 4, 1-11; Ps 86 (85), 3-4. 5-6. 9-10; Łk 11, 1-4]

Homilia została wygłoszona w języku angielskim, udostępniamy tekst angielski oraz przekład włoski i hiszpański; przekład polski udostępnimy w miarę możliwości.

 

ENGLISH TEXT [PDF]

 

TEXTO EN ESPAÑOL [PDF] – [traducción]

 

TESTO ITALIANO [PDF] – [traduzione]

 

--------------------------------------------------------------------- 

W rekolekcjach - 9-17 października 2019 - wzięli udział uczestnicy Międzynarodowej Szkoły Wychowawców Salwatoriańskich, którym została zaproponowana lectio divina ze św. Piotrem w oparciu o Ewangelie; korzystali oni z wprowadzeń do modlitwy w językach angielskim i hiszpańskim. Z rekolekcji w języku angielskim skorzystało również kilka osób: z Niemiec, Wielkiej Brytanii, USA i Australii.

W tym samym czasie grupa sióstr zakonnych z różnych krajów (pochodzące z lub posługujące w takich krajach, jak: Białoruś, Chiny, Gruzja, Polska, Timor Wschodni, Ukraina) odprawiała pierwszy etap rekolekcji lectio divina - na bazie Ewangelii według św. Marka, korzystając z wprowadzeń do modlitwy w języku włoskim.

Rekolekcje prowadzili duszpasterze Centrum Formacji Duchowej w Krakowie i formatorzy zaangażowani w International School of Salvatorian Formators.

Prosimy o modlitwę w intencji kapłanów i osób zakonnych podejmujących formację w Szkole Wychowawców Seminariów Diecezjalnych i Zakonnych prowadzonej w Krakowie oraz w Międzynarodowej Szkole Formatorów Salwatoriańskich; oraz osób zaangażowanych w ich prowadzenie.

---------------------------------------------------------------------

 


Inauguracja Fr. Francis Jordan School for Formators- Rzym, 24 III 2019

ZGŁOSZENIEPOLITYKA PRYWATNOSCI
Copyright - CFD.Salwatorianie.pl