O CFD AKTUALNOSCI PROGRAM KONTAKT DOM W TRZEBINI Do medytacji   

  List ks. Krzysztofa Wonsa SDS - Kraków, 10 marca 2021


List ks. Krzysztofa Wonsa SDS - Kraków, 10 marca 2021

MSZE ŚWIĘTE I WIECZORY ZE ŚW. JÓZEFEM

 

 

Drodzy Przyjaciele Domu Słowa!

Z okazji 150. rocznicy ustanowienia św. Józefa Patronem Kościoła, papież Franciszek ogłosił rok 2021 Rokiem św. Józefa.

Odczytaliśmy to wydarzenie jako zrządzenie Bożej Opatrzności także dla Centrum Formacji Duchowej: Rok św. Józefa został ogłoszony w czasie trwającej budowy Domu Słowa. Budowa od samego początku została powierzona św. Józefowi. Podjęliśmy ją z nadzieją, że stanie się materialną pomocą dla duchowego rozwoju wszystkich, którzy będą gromadzić się w Domu Słowa. Św. Józef spełnia nasze prośby. Wiele wyprasza i zachęca do nowych, duchowych projektów. Trwająca budowa stała się cenną okazją do budowania z Wami duchowych więzi wokół naszego wspólnego dzieła. Nasz Święty Opiekun natchnął nas, aby stworzyć wspólnotę modlitwy i formacji, której on sam będzie patronował.

Zapraszamy do przesyłania swoich intencji, w których każdego 19. dnia miesiąca będzie odprawiona Msza św. przez wstawiennictwo św. Józefa.

Pierwsza Msza św. w nadesłanych intencjach zostanie odprawiona w Uroczystość św. Józefa, 19 marca o godz. 16.15. Będzie ona transmitowana z głównej kaplicy CFD. Przewodniczyć jej będzie i homilię wygłosi ks. prof. Waldemar Chrostowski.

Przesyłajcie do nas intencje korzystając z FORMULARZA znajdującego się w zakładce INTENCJE na stronie rozbudowy CFD: www.cfd.sds.pl/rozbudowa/intencje. Ofiary pieniężne, które dołączycie do zbiorowych intencji będą przeznaczone na rozbudowę Domu Słowa.

Zachęcamy, abyście każdego 19.dnia miesiąca łączyli się z nami duchowo i modlili uczestnicząc we Mszy świętej w swoich wspólnotach, parafiach.

Ponadto każdego 19.dnia miesiąca zapraszamy Was na „Wieczory ze św. Józefem”. W programie:

  • Konferencja online o godz. 19.00 na stronie www.cfd.sds.pl.
  • Omawianie spraw ze św. Józefem: modlitwa wspólna i osobista w swoich domach, klasztorach i plebaniach.

Św. Józef to potężny patron na trudne czasy, czuły opiekun rodzin, podpora dla mężczyzn, orędownik młodych w znalezieniu dobrego męża, żony, patron pracujących, ludzi biznesu, pomaga w znalezienia pracy. Jemu zawierzają się ludzie na godzinę śmierci. Uczyńmy go naszym wspólnym Orędownikiem. Niech pomoże nam tworzyć i powiększać w Domu Słowa wspólnotę ludzi wierzących, zasłuchanych w Boga.

ks. Krzysztof Wons SDS
z duszpasterzami i siostrami CFD w Krakowie

 

 

________________________

 


www.cfd.sds.pl/rozbudowa/intencje

 

________________________

 

[SŁOWO NA JUTRO - WSZYSTKIE MATERIAŁY]

 

ZGŁOSZENIEPOLITYKA PRYWATNOSCI
Copyright - CFD.Salwatorianie.pl