Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Język polskiJęzyk polski
pin ul. św Jacka 16, 30-364 Kraków
clock

Sekretariat czynny:
9:00 -12:00 | 14:00 -17:30 | 18:00 -19:00

pinclockphonemailmail

ul. św Jacka 16, 30-364 Kraków

Sekretariat: 9:00 -12:00 | 14:30 -17:30 | 18:00 -19:00

Strona główna

 

up-arrow

Nowa Jakość Życia

Nowy pakiet filmów Nowa Jakość Życia:
Nowy pakiet filmów „Nowa Jakość Życia!” to wersja uzupełniona i poszerzona, tak aby służyła Wam przez długie lata. Znajdują się w nim wydane do tej pory odcinki w trzyletnim cyklu liturgicznym A-B-C oraz 17 nowych. Przygotowany został również kalendarz liturgiczny na 11 lat, który pomoże korzystać sprawnie i bezbłędnie z odcinków filmów przypadających na daną niedzielę w roku liturgicznym. Z myślą o różnych oczekiwaniach nabywających, przygotowaliśmy pakiety filmowe w trzech wersjach do wyboru:

okladka-abc.png

 Pakiet nr 1
„ROK LITURIGCZNY A-B-C”. To całościowe i uzupełnione wydanie „prezentowe” w kartonowej oprawie. Zawiera dotychczasowe odcinki (poprawione) na dwunastu płytach. W nich także nowe filmy. Do pakietu dodana jest trzynasta płyta „UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA A-B-C” uzupełniająca cały trzyletni cykl. Komplet liczy w sumie 189 odcinków (łącznie 38 godzin). W pakiecie znajduje się także kalendarz liturgiczny na 11 lat oraz trzy książeczki „Ewangelia przy sercu” z tekstami Ewangelii z niedziel i uroczystości w cyklu A-B-C.

okladka-a.png

Pakiet nr 2
„ROK LITURGICZNY A”. To komplet 63 odcinków filmowych (łącznie 12 godzin). Zawiera nowe filmy uzupełniające cały cykl oraz piątą płytę „UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA A-B-C”. W pakiecie znajduje się kalendarz liturgiczny na 11 lat oraz książeczka „Ewangelia przy sercu” z tekstami Ewangelii z niedziel i uroczystości w cyklu A.

okladka-dodatek.png

Pakiet nr 3
„UZUPEŁNIENIE ROKU LITURGICZNEGO A-B-C oraz ŚWIĘTA A-B-C”. Jest to uzupełnienie z myślą o tych, którzy już wcześniej nabyli pakiety filmów A-B-C. Ten pakiet zawiera 27 odcinków umieszczonych na dwóch płytach. Płyta nr 5 „UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA A-B-C”. Płyta nr 6 „UZUPEŁNIENIA A-B-C” zawiera uzupełnienie niedziel. Komplet liczy łącznie 5, 5 godzin filmów. W pakiecie znajduje się także kalendarz liturgiczny na 11 lat oraz trzy książeczki „Ewangelia przy sercu” z tekstami Ewangelii z niedziel i uroczystości w cyklu A, B i C.

okl-ewangelia-przy-sercu-b-400.jpg

Ewangelia przy sercu
„Ewangelia przy sercu” – jest książeczką-notatnikiem z tekstami Ewangelii na każdą niedzielę oraz miejscem do zanotowania „słowa” lub myśli, która najbardziej zapadła w pamięci. Ta pomoc jest w komplecie z płytami, ale można też zamawiać ją osobno w dowolnej ilości.

Więcej znajdziesz na stronie: www.nowajakosczycia.pl

Kalendarz wydarzeń

kliknij na pierwszym dniu wydarzenia,
aby zobaczyć szczegóły